W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Kierownicy komórek organizacyjnych

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 1, tel. 094 34 55 245

bryg. mgr inż. Stanisław Budynek
bryg. mgr inż. Stanisław Budynek
Dowódca Jednostki PSP 

Tel: 094 34 55 252
e-mail: s.budynek@kmpsp.koszalin.pl

st. kpt. Szymon Wasiak
  st. kpt. Szymon Wasiak
  Zastępca Dowódcy Jednostki PSP

  Tel: 094 34 55 253
  e-mail: sz.wasiak@kmpsp.koszalin.pl

Jednsotka Ratowniczo-Gaśnicza nr 2, tel. 094 34 55 230

bryg. mgr inż. Zygmunt Adamczyk
bryg. mgr inż. Zygmunt Adamczyk
Dowódca Jednostki PSP

Tel: 094 34 55 204
e-mail: z.adamczyk@kmpsp.koszalin.pl


  st. kpt. inż. Bartłomiej Góral
  Zastępca Dowódcy Jednostki PSP

  Tel: 094 34 55 249
  e-mail: b.goral@kmpsp.koszalin.pl

Wydział Operacyjno-Szkoleniowy

mł. bryg. mgr inż. Igor Bieliński
mł. bryg. mgr inż. Igor Bieliński
Naczelnik Wydziału

Tel: 094 34 55 212
e-mail: i.bielinski@kmpsp.koszalin.pl

 Wydział Kwatermistrzowski

bryg. mag inż. Dariusz Kadylak
bryg. mgr inż. Dariusz Kadylak
Naczelnik Wydziału

Tel: 094 34 55 222
e-mail: d.kadylak@kmpsp.koszalin.pl

Sekcja ds. kontrolno-rozpoznawczych

mł. bryg. mgr inż. Artur Litwin
mł. bryg. mgr inż. Artur Litwin
Kierownik Sekcji

Tel: 094 34 55 225
e-mail: a.litwin@kmpsp.koszalin.pl

Sekcja ds. organizacji i kadr

mł. kpt. mgr Ewa Bajor
mł. kpt. mgr Ewa Bajor
Kierownik Sekcji

Tel: 094 34 55 229
e-mail: e.bajor@kmpsp.koszalin.pl

Sekcja ds. finansów


mł. bryg. mgr Marzena Mazur
Główna Księgowa

Tel: 094 34 55 203
e-mail: m.mazur@kmpsp.koszalin.pl

Samodzielne stanowisko ds. BHP

sekc. mgr inż. Piotr Kabata
sekc. mgr inż. Piotr Kabata
Technik

Tel: 094 34 55 214
e-mail: p.kabata@kmpsp.koszalin.pl

 

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
21.01.2021 10:45 sekc. Piotr Kabata
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Samodzielne stanowisko ds. BHP
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Kierownicy komórek organizacyjnych 2.0 18.02.2021 10:29 sekc. Piotr Kabata
Kierownicy komórek organizacyjnych 1.0 21.01.2021 10:45 sekc. Piotr Kabata

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP