W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Otwarty konkurs na realizację zadania publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia pn. „Wyposażenie wozów strażackich w ramach wspierania jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenów wiejskich”

Samochody ratowniczo-gaśnicze GBA, GCBA

Z uwagi na trudną sytuację epidemiczną zachęcamy do przesyłania ofert za pośrednictwem poczty lub kuriera pamiętając, że terminem złożenia oferty jest data wpływu do FSUSR a nie data stempla pocztowego.

W przypadku składania ofert osobiście, należy wrzucić ofertę do specjalnie przygotowanej wrzutni znajdującej się przed wejściem do Biura Zarządu FSUSR (bez możliwości wejścia na teren biura czy kontaktu osobistego z pracownikami).

Oferty należy złożyć do dnia 16 kwietnia 2021 r.  Oferty należy składać jedynie w formie papierowej.

W związku z licznymi zapytaniami, dotyczącymi ogłoszenia o konkursie pkt. III ppkt.1 lit.g informujemy, że poprzez „własność samochodu strażackiego” rozumie się tytuł prawny do dysponowania pojazdem (wozem strażackim) np. prawo do korzystania z samochodu na podstawie umowy użyczenia.

Więcej informacji w materiałach do pobrania, linku poniżej.

Materiały

Dokumenty do pobrania
{"register":{"columns":[]}}