W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konsultacje projektu Ustawy o Ochotniczej Straży Pożarnej

17.05.2021

Zdjęcie przedstawia strażaka ochotniczej straży pożarnej stojącego tyłem od obiektywu na tle czerwonego samochodu pożarniczego. Na plecach strażaka widoczny napis ochotnicza straż pożarna.

W dniu 17 maja 2021 r., w budynku OSP Krosno-Suchodół odbyło się spotkanie, na którym konsultowany był projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej. W konsultacjach wziął udział Komendant Miejski PSP w Krośnie st. bryg. Zbigniew Nowak oraz Naczelnik Wydziału Operacyjnego mł. bryg. Piotr Szydło. Planowana ustawa w założeniu ma regulować funkcjonowanie ochotniczych straży pożarnych.


Obecni na spotkaniu Komendanci Gminni OSP z powiatu krośnieńskiego oraz naczelnicy jednostek OSP z terenu miasta Krosna zadawali pytania odnośnie ustawy oraz wnosili swoje uwagi i wątpliwości.

Zdjęcia (2)