W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kontynuacja pokazów ratownictwa wodnego w Suwałkach

11.07.2021

11 lipca 2021 roku strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach wspólnie z funkcjonariuszami Policji oraz ratownikami suwalskiego WOPR-u w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo" przeprowadzili spotkanie informacyjno-edukacyjne, które odbyło się na terenie Zalewu Arkadia w Suwałkach.

Zdjęcie przedstawia samochód strażacki, łódź, strażaków i ludzi oglądających łódź

W trakcie spotkania przedstawiciele poszczególnych służb przeprowadzili pogadanki dotyczące zachowania się w niebezpiecznych sytuacjach i okolicznościach, omawiali sposoby udzielania pierwszej pomocy dla osób wydobytych z wody oraz przypominali
o zasadach bezpiecznego przebywania nad wodą i w wodzie. Strażacy zaprezentowali również sprzęt znajdujący się na wyposażeniu samochodu ratownictwa wodnego oraz techniki działań ratowniczych na wodzie.

Opracowanie: bryg. Kazimierz Golubiewski, KM PSP w Suwałkach.

Zdjęcia:  KM PSP w Suwałkach.

Zdjęcia (1)