W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Skargi i wnioski

Informacja w sprawie przyjmowania skarg i wniosków od obywateli

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach lub w jego zastępstwie Zastępca przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków
w każdy poniedziałek w godzinach od 11.00 do 16.00 w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach przy ul. Wincentego Witosa l0.
W przypadku,gdy    poniedziałek jest dniem    wolnym    od pracy, interesanci przyjmowani są w następnym dniu roboczym w godzinach jak wyżej.

Naczelnicy lub Kierownicy komórek organizacyjnych Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach lub ich Zastępcy przyjmują interesantów w sprawach skarg i wniosków codziennie w godzinach pracy od 7.30 do 15.30.

Po godzinach pracy Komendy Miejskiej PSP w Suwałkach interesanci mogą składać wnioski do Dyżurnego Operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach przy ul. Wincentego Witosa 10.