W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek dwóch samochodów, jedna osoba poszkodowana

16.03.2021

Do wypadku dwóch samochodów osobowych doszło w dniu wczorajszym na granicy Żor i Rudziczki.

Prawy bok szarego samochodu osobowego z rozbitym przodem. Za samochodem trzech strażaków oraz karetka pogotowia. Z samochodu na drogę wylał się płyn.

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia się dwóch samochodów osobowych, w którym poszkodowana została 59 - letnia kobieta, kierująca jednym z nich.

Wczoraj o godz. 13:08 strażacy dostali wezwanie do wypadku na ulicy pszczyńskiej na granicy Żor z Rudziczką. Po przyjeździe okazało się, że pomocy medycznej wymaga jedna uczestniczka zdarzenia, która uskarżała się na ból barku, dłoni oraz kregosłupa w odcinku szyjnym. Poszkodowana kobieta została zaopatrzona przez strażaków i przekazana zespołowi ratownictwa medycznego.

Dalsze działania straż pożarnej polegały na usunięciu z jezdni rozbitych elementów pojazdów oraz sorbcji płynów eksploatacyjnych.

Opracowanie: KM PSP Żory

Zdjęcia: KM PSP Żory

Zdjęcia (2)