W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek samochodowy, trzy osoby poszkodowane

04.10.2021

Do wypadku doszło w dniu wczorajszym po godzinie 20:00 na skrzyżowaniu ulic Okrężnej i Alei Zjednoczonej Europy w Żorach.

Czerwony wóz strażacki, na pierwszym planie prawe drzwi samochodu z logo Państwowej Straży Pożarnej oraz Miasta Żory dalej żaluzje skrytek sprzętowych samochodu

O godzinie 20:11 w dniu wczorajszym do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Żorach wpłynęło zgłosznie o wypadku komunikacyjnym z udziałem dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Okrężnej i Alei Zjednocznoje Europy. Po porzybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że w zderzeniu czołowym  BMW 526 oraz Nissana X-Trail ucierpiały 3 osoby, które zostały zabrane do szpitali. Działania staży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzena, kierowaniu ruchem oraz zebraniu rozlanych płynów eksploatacyjnych z jezdni. Zakończyły się o godz. 22:06 przekazaniem rozbitych samochodów właścicielom. 

Opracowanie: KM PSP Żory

Zdjęcie: KM PSP Żory

{"register":{"columns":[]}}