W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Jak zająć rozrabiające dzieciaki podpowiada Szczesliva.pl

Na zdjęciu widzimy mamę z dwójką dzieci oglądającą coś wspólnie na laptopie.

Znacie to uczucie, gdy już nie wiadomo, czym zająć rozrabiające wieczorem dzieciaki? Zobaczcie jak w takich sytuacjach Szczesliva.pl wykorzystuje programowanie.  W filmie pojawia się gra “Ułóż to, co ja”, którą znajdziecie w naszej publikacji “Zabawy w programowanie offline“!

Dzieciństwo to wyjątkowy czas, a dzieci to cudowne, wrażliwe, inteligentne i “plastyczne” istoty! ❤️👨‍👩‍👧‍👦 Przed nami – rodzicami, niełatwe zadanie, by wprowadzić je w ten świat tak, by mogły rozwijać się bez przeszkód 💪Odkrywając przy tym wiele obszarów, jakie pomogą im odnaleźć się w tym szalenie szybko rozwijającym się świecie. Dlatego tak bardzo chcę odczarować dla Was „naukę programowania” i pokazać ją jako świetną zabawę, uczącą dzieci logicznego myślenia przy pomocy … bardzo prostych przedmiotów i angażujących zadań! 🧱🧩🖥️🙂 Chodźcie zobaczyć, jak możemy – jako rodzice – pomóc dzieciom zdobyć nowe umiejętności! 🙂 – pisze Magda Kogut-Wałęcka w swoim poście

 

 

 

 

Materiały

https://www.facebook.com/watch/?v=1037751753266442