W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ach co to był za ślub!

05.06.2021

Strażacy w mundurach galowych z para młodą na tle zabytkowego samochodu strażackiego.

5 czerwca  (w sobotę) w kościele Św. Jana Chrzciciela w Ornecie odbył się uroczysty ślub strażaków, którzy pracują w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

 

Sekc. Radosław Wróblewski i jego wybranka str. Sylwia Awiżeń w obecności najbliższej rodziny, zaproszonych gości oraz strażaków z KP PSP w Braniewie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Ornecie powiedzieli sakramentalne tak. Sekc. Radosław Wróblewski jest strażakiem, który pełni służbę w JRG PSP Braniewie /system zmianowy/, natomiast str. Sylwia Awiżeń pracuje jako funkcjonariuszy komendy w systemie codziennym.

W uroczystości zaślubin uczestniczyli koledzy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz druhny i druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Ornecie. Po uroczystości zaślubin strażacy utworzyli przed kościołem szpaler, pod którym przy dźwiękach uderzeń toporków strażackim przeszła Młoda Para, wkraczając na drogę wspólnego życia.

Radosławowi oraz jego uroczej małżonce Sylwii życzymy szczęścia, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Młoda para strażaków odjechała zabytkowym pojazdem pożarniczym oświadczając dla mieszkańców Ornety o tym ważnym i doniosłym wydarzeniu w ich życiu.

Zdjęcia (2)