W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Piłka siatkowa strażaków PSP w Brzozowie

08.10.2021

Kolorowa fotografia wykonana w hali sportowej. Na parkiecie widoczne dwie drużyny grające w piłkę siatkową. Po bokach widoczni sędziowie a w tle duże okna hali sportowej.

7 października 2021 r. w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Brzozowie rozegrany został turniej eliminacyjny do XXIII Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Piłce Siatkowej - Grupy B. W rozgrywkach eliminacyjnych wzięły udział 4 drużyny z komend PSP z Rzeszowa, Sanoka i Brzozowa.
Po przeprowadzonych emocjonujących rozgrywkach w formie „każdy z każdym” klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
1. KM PSP Rzeszów
2. KP PSP Sanok
3. KP PSP Brzozów
4. KW PSP Rzeszów
W wyniku przeprowadzonej rywalizacji do finału wojewódzkiego awansowała drużyna z Komendy Miejskiej PSP z Rzeszowa. Gratulujemy drużynie zwycięstwa i awansu.
Opracował i zdjęcia: mł. bryg. Bogdan Biedka, KP PSP w Brzozowie

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}