W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Przejście na emeryturę asp. Jacka Kuśnierczyka

04.02.2021

Kolorowa fotografia przedstawia zbiórkę strażaków w świetlicy z okazji przejścia na emeryturę asp. Jacka Kuśnierczyka. Na pierwszym planie stoją czterej strażacy w umundurowaniu galowym ze sznurem, bez nakrycia głowy, w czarnych maseczkach. Od lewej (bez maseczki) aspirant Jacek Kuśnierczyk, starszy brygadier Krzysztof Folta, młodszy brygadier Bogdan Biedka, brygadier Krzysztof Szerszeń. W tle jasne ściany świetlicy z widocznymi licznymi dyplomami.

asp. Jacek KuśnierczykW dniu 27 stycznia 2021 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zakończenia czynnej służby w Państwowej Straży Pożarnej  asp. Jacka Kuśnierczyka – Dowódcy sekcji  Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP w Brzozowie, który kilka miesięcy wcześniej zadeklarował chęć przejścia na zaopatrzenie emerytalne.
Odchodzącego strażaka pożegnał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie – st. bryg. mgr inż. Krzysztof Folta w imieniu funkcjonariuszy i pracowników cywilnych tut. komendy. W trakcie uroczystości przedstawiono przebieg Jego kariery zawodowej, złożono podziękowania za wieloletnią służbę,  wręczono okolicznościowy dyplom, kwiaty oraz pamiątkową statuetkę z wizerunkiem Św. Floriana. Wspominając naszą wspólną służbę, pragniemy tą drogą złożyć Ci serdeczne podziękowania za wszystkie lata, które dane nam było razem pracować na rzecz ochrony przeciwpożarowej.
Łącząc wyrazy szczerej sympatii, dziękując za lata profesjonalnej i owocnej służby pełnionej w Komendzie Powiatowej PSP w Brzozowie, proszę przyjąć najlepsze życzenia, dobrego zdrowia, długich lat życia, radości i zadowolenia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
st. bryg. mgr inż. Krzysztof Folta
Komendant Powiatowy PSP w Brzozowie,
strażacy i pracownicy cywilni KP PSP w Brzozowie    

Opracowanie: bryg. Krzysztof Szerszeń, KP PSP w Brzozowie
Zdjęcia: st. ogn. Zbigniew Smoleń, KP PSP w Brzozowie

Zdjęcia (2)