W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. bryg. mgr inż. Krzysztof Folta

Komendant Powiatowy PSP w Brzozowie

Fotografia kolorowa przedstawiająca na białym tle wizerunek komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie starszego brygadiera Krzysztofa Foltę, w ciemnogranatowym umundurowaniu galowym, z białą koszulą i czarnym krawatem, z przypiętym do prawego ramienia, żółtym sznurem galowym, z imiennikiem na prawej piersi o napisie K. Folta i z zawieszoną do guzika kieszonki absolwentką Szkoły Głównej Służby Pożarniczej oraz na lewej piersi na mundurze dwa rzędy kolorowych baretek odznaczeń i medali.

st. bryg. mgr inż. Krzysztof Folta – służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął w 1994 roku. Jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie (studia I i II stopnia). W trakcie służby podnosił kwalifikacje uzyskując uprawnienia rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz kończąc m.in. studia podyplomowe w zakresie zapobiegania pożarom i awariom w Szkole Głównej Służby Pożarniczej.
Na początku służby stałej związany był z Wojskową Ochroną Przeciwpożarową realizując zadania z zakresu bezpieczeństwa pożarowego w jednostkach wojskowych i instytucjach Ministerstwa Obrony Narodowej. Od czerwca 2006 roku pełnił służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Brzozowie w wydziale operacyjno-rozpoznawczym. W lutym 2018 roku został powołany na stanowisko zastępcy komendanta, zaś w czerwcu 2020 roku na komendanta powiatowego PSP w Brzozowie.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
25.11.2020 11:32 mł. bryg. Bogdan Biedka
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Organizacyjno-Kwatermistrzowski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. bryg. mgr inż. Krzysztof Folta 1.0 25.11.2020 11:32 mł. bryg. Bogdan Biedka

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}