W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

#SzczepimySię z OSP podczas Drift Show Izdebki

23.08.2021

Kolorowe zdjęcie wykonane w przestrzeni otwartej w dzień. Przedstawia na środkowym planie przód czerwonego pojazdu pożarniczego i stojących przed nim strażaków. Są umundurowani na bojowo w kolorze piaskowym i w białych hełmach na głowach. Na samochodzie widoczne białe napisy: OSP Izdebki a za szybą pojazdu kartka z napisem Szczepimy się z OSP na niebieskim tle. Z tyłu widoczna częściowo karetka medyczna, namioty stoiskowe, inne pojazdy i cywilne osoby. W tle widoczne zielone drzewa.

Druhowie z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu brzozowskiego aktywnie uczestniczą w ogólnopolskiej akcji „#SzczepimySię z OSP”. 21 i 22 sierpnia br. miała miejsce impreza motoryzacyjna pod nazwą „LOTOS Drift Show Izdebki 2021”. W tych dniach na zamkniętym czasowo odcinku krętej drogi w Izdebkach pow. brzozowski, drifterzy prezentowali swoje umiejętności widowiskowej jazdy. Szacowana ilość widzów i uczestników tej imprezy, która miała okazję zapoznać się z tą akcją to około 20 tys. osób.
Podczas tego cyklicznego już wydarzenia sportowego, druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Izdebkach i Rytej Górce zabezpieczali tą imprezę i aktywnie prezentowali możliwą pomoc ze strony OSP przy akcji szczepienia przeciw COVID-19, pomagając skutecznie w ten sposób w popularyzacji akcji „#SzczepimySię z OSP”.
Opracowanie: mł. bryg. Bogdan Biedka, KP PSP w Brzozowie
Zdjęcia: dh. Wiesław Mistecki, OSP Izdebki

Zdjęcia (2)