W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

#SzczepimySię z OSP w Dydni i w Golcowej

02.09.2021

Kolorowe zdjęcie wykonane w przestrzeni otwartej w dzień. Na pierwszym planie zdjęcia widoczny zielony skwer i ławka. Na środkowym planie białe i niebieskie pawilony namiotowe, autobus w niebieskim kolorze z Widocznym białym napisem Szczepimy Się. Przed autobusem stoją trzej umundurowanych w ubrania koszarowe strażacy w czapkach na głowach i trzymają materiały informacyjne. Po lewej stronie obok namiotów stoi czerwony samochód pożarniczy z napisem Straż.Z tyłu widoczny fragment dużego budynku i zielone wzgórze z drzewami.

1 września br. na terenie powiatu brzozowskiego pracował - Szczepionkobus - specjalnie przystosowany autobus do podawania szczepionki przeciwko COVID-19. Zaplanowanym miejscem szczepień była Dydnia przy szkole podstawowej a następnie Golcowa przy stadionie sportowym.
Ten Mobilny Punkt Szczepień pracujący na terenie województwa podkarpackiego, dojeżdża zgodnie z zaplanowanym harmonogramem  w miejsca, które są łatwo dostępne oraz dają możliwość dotarcia do jak największej grupy osób. Chętni mogli skorzystać z preparatów dwóch firm: Pfizer oraz Johnson&Johnson.
Do tej trwającej ogólnopolskiej akcji #SzczepimySię dołączają jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych w ramach programu #SzczepimySię z OSP.  Na terenie powiatu brzozowskiego w tej akcji uczestniczy kilkanaście jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.
Druhowie z OSP w Jabłonce aktywnie pomagali w tej akcji szczepień w Dydni a druhowie z OSP w Domaradzu Górze wspierali pracę Szczepionkobusa w Golcowej.

Opracowanie: mł. bryg. Bogdan Biedka, KP PSP w Brzozowie
Zdjęcia: mł. bryg. Bogdan Biedka, dh. Stanisław Sznajder OSP Domaradz Góra

Zdjęcia (4)