V miejsce KP PSP w Brzozowie w Mistrzostwach Województwa Strażaków PSP w futsalu

26.03.2024

Kolorowa fotografia wykonana w pogodny dzień na hali widowiskowo sportowej w pogodny dzień. Przedstawia strażaków w strojach sportowych podczas rozdania nagród na zakończenie turnieju piłkarskiego

20 marca 2024 roku w Mielcu miał miejsce finał XXV  Mistrzostw Województwa Podkarpackiego strażaków Państwowej Straży Pożarnej w piłce halowej.
Zawody rozegrane zostały na hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Mielcu.
W turnieju finałowym wzięło udział sześć komend miejskich i powiatowych Państwowej Straży Pożarnej województwa podkarpackiego, zwycięzców poszczególnych grup eliminacyjnych. W pierwszym spotkaniu grupowym nasza reprezentacja uległa KP PSP w Leżajsku 0:1, a w drugim meczu podobnie przegrywamy 1:2 z KP PSP w Ustrzykach Dolnych. W meczu o 5 miejsce po rzutach karych pokonaliśmy  KP PSP w Lubaczowie. Gratulujemy naszej reprezentacji, która ostatecznie zajęła 5 miejsce z pośród 21 komend województwa podkarpackiego.