W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

bryg. mgr inż. Tomasz Gajewski

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie

Na zdjęciu komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie w umundurowaniu galowym.

bryg. Tomasz Gajewski urodził się 21 kwietnia 1983 roku w Żurominie. Służbę kandydacką w PSP rozpoczął w sierpniu 2002 r. jako podchorąży Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego.

Od 1 czerwca 2006 r. po zakończeniu nauki i uzyskaniu tytułu inżyniera pożarnictwa został skierowany do pełnienia służby w Komendzie Powiatowej PSP w Mławie, początkowo w wydziale operacyjnym, a następnie poprzez poszczególne szczeble dowódcze w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Mławie.

W okresie służby w latach 2007-2009 ukończył studia II stopnia na wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego w SGSP w Warszawie uzyskując tytuł magistra inżyniera pożarnictwa.

Z dniem 1 września 2019 r. Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej powołał go na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego PSP w Działdowie. Stanowisko to obejmował do 9 czerwca 2020 r. Z dniem 10 czerwca 2020 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Ciechanowie. 

{"register":{"columns":[]}}