W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Ćwiczenia zmianowe

09.09.2021

Na zdjęciu po lewej stronie część starego budynku krytego strzechą porośniętą mgłą, przed budynkiem stoi strażak w umundurowaniu bojowym, podaje jeden prąd wody. Po prawej stronie stary drewniany budynek. Pomiędzy budynkami węże strażackie oraz podnośnik hydrauliczny, z kosza którego podawany jest prąd wody. W tle drzewa.

W dniach 2 i 9 września 2021 roku odbyły się ćwiczenia zmianowe na obiektach Muzeum Kultury Ludowej - Park Etnograficzny w Kolbuszowej oraz na terenie Terminalu Paliw Płynnych w Widełce.

Celem ćwiczeń było zapoznanie ze specyfiką obiektów, instalacji i urządzeń, doskonalenie umiejętności dowódczych i wykonawczych, weryfikacja gotowości operacyjnej sił i środków do wykonywania działań ratowniczych oraz weryfikacja przygotowania obiektów i terenów do prowadzenia działań ratowniczo – gaśniczych.

Opracowanie: st. kpt. Adam Haptaś, KP PSP w Kolbuszowej
Zdjęcia: bryg. Wiesław Rymanowski
, KP PSP w Kolbuszowej

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}