W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Przyjmowanie i załatwianie spraw

Przyjmowanie i załatwianie spraw:

Praca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej trwa od godz. 7.30 do godz. 15.30 od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt.
Korespondencja wpływająca do Komendy Powiatowej rejestrowana jest przez Sekretariat w dzienniku korespondencyjnym, a po zadekretowaniu przez Komendanta przekazywana jest do załatwienia przez poszczególne komórki organizacyjne.
Sprawy przydzielane są do załatwienia przez wydziały, sekcje bądź samodzielne stanowiska pracy zgodnie z zakresem działania określonym w regulaminie organizacyjnym Komendy.
Jeżeli korespondencja dotyczy spraw wchodzących w zakres działania różnych wydziałów, sekcji lub samodzielnych stanowisk pracy, przekazywana jest tym wydziałom, sekcjom lub stanowiskom po umieszczeniu stosownej dyspozycji, co do sposobu realizacji. Za ostateczne załatwienie sprawy odpowiedzialny jest wydział, sekcja lub samodzielne stanowisko pracy, do którego należy załatwienie sprawy w podstawowym zakresie.
Pisma przeznaczone do wysłania po zaparafowaniu przez kierownika komórki organizacyjnej podpisuje Komendant Powiatowy, a w razie jego nieobecności upoważniona osoba.
Wysyłanie korespondencji następuje po odnotowaniu w dzienniku korespondencyjnym oraz umieszczeniu na kopii pisma stosownej adnotacji.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
27.11.2020 08:32 mł. bryg. Paweł Tomczyk
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Operacyjno - Rozpoznawczy
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Przyjmowanie i załatwianie spraw 1.0 27.11.2020 08:32 mł. bryg. Paweł Tomczyk

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}