W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konsultacje dotyczące ustawy o OSP

18.05.2021

Na zdjęciu sala w której siedzą przy stołach w odstępach strażacy w umundurowaniu koszarowym; strażacy widziani z boku. Jeden strażak widziany z przodu siedzi przy stole prezydialnym, trzyma mikrofon. W tle ekran do wyświetlania.

18 oraz 16 maja 2021 roku w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych w Kolbuszowej Dolnej oraz Niwiskach odbyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu ustawy o OSP. W spotkaniach uczestniczyli odpowiednio komendant powiatowy PSP w Kolbuszowej bryg. Jacek Nita oraz jego zastępca st. bryg. Krzysztof Samojeden.

Podczas spotkania zostały omówione główne założenia do projektowanej ustawy o ochotniczej straży pożarnej. Zebrane uwagi i propozycje zmian zapisów zostaną przekazane do Komendy Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie.

Opracowanie: mł. bryg. Paweł Tomczyk, KP PSP w Kolbuszowej
Zdjęcia: Adam Haptaś, OSP Niwiska; Wiesław Gołębiowski, OSP Kolbuszowa Dolna

Zdjęcia (5)