W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rozprowadzanie ulotek informacyjnych dot. profilaktyki oraz szczepień przeciwko COVID19

19.03.2021

Na zdjęciu czterech strażaków stoi przy znaku miejscowości Zrębki. W tle po lewej stronie zdjęcia fragment chodnika i drogi asfaltowej, po prawej fragment płotu i budynek

Strażacy z ochotniczych straży pożarnych z powiatu kolbuszowskiego rozpoczęli rozprowadzanie ulotek informacyjnych na temat profilaktyki oraz szczepień przeciwko COVID-19. Broszury zostaną dostarczone do wszystkich mieszkańców do 21 marca 2021 r.

Wcześniej ulotki zostały  spersonalizowane, tzn. na każdej z nich wpisano numery telefonów do gminnych koordynatorów szczepień.  Materiały mają przede wszystkim trafić do mieszkańców wykluczonych cyfrowo, którzy nie korzystają z zasobów Internetu, często są samotni lub nie radzą sobie z informacją z innych źródeł. Na ulotkach znalazły się m.in. informacje o tym, jak zapisać się na szczepienie. Przypominamy również, że w ramach Narodowego Programu Szczepień strażacy pomagają dotrzeć do punktów szczepień przeciw COVID-19 osobom, które nie mają możliwości dotarcia we własnym zakresie.

Opracowanie: mł. bryg. Paweł Tomczyk, KP PSP Kolbuszowa
Zdjęcia: OSP Leszcze, OSP Bukowiec

Zdjęcia (6)