W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. bryg. Krzysztof Samojeden

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP

Zdjęcie portretowe Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej starszego brygadiera Krzysztofa Samojeden w mundurze galowym: mundur i krawat ciemne, koszula biała. Po lewej stronie: sznur, na ramieniu stopień starszego brygadiera (dwie belki i trzy gwiazdki), nad kieszenią napis K. Samojeden. Po prawej stronie nad kieszenią baretki. Zdjęcie na jasnym tle.

st. bryg. mgr inż. Krzysztof Samojeden
Zastępca Komendanta Powiatowego PSP

Krzysztof SAMOJEDEN urodził się 26 sierpnia 1972 r. w Tarnobrzegu. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 1992 r. jako słuchacz-podchorąży w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Po ukończeniu wyżej wymienionej szkoły, z dniem 01.06.1996 r. podjął służbę stałą w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Tarnobrzegu jako dowódca sekcji . W następnych latach pełnił służbę na kolejnych stanowiskach służbowych w jednostkach organizacyjnych straży pożarnej na terenie województwa tarnobrzeskiego. Z dniem 1 marca 1999 r. został przeniesiony do Komendy Powiatowej PSP w Kolbuszowej , gdzie z dniem 1 września 2017 r. został powołany przez Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Kolbuszowej.
Systematycznie podnosił swoje kwalifikacje zawodowe. W 1998 r.  ukończył Akademię Górniczo- Hutniczą w Krakowie uzyskując tytuł magistra inżyniera.  W roku 2009 ukończył  Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Stalowej Woli studia podyplomowe w zakresie „Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy”.
Jako Zastępca Komendanta Powiatowego PSP nadzoruje : Wydział Operacyjno-Rozpoznawczy oraz Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą.
Odznaczony m. in.: Brązowym Krzyżem Zasługi – 2017 r.,  Srebrną Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej – 2015 r., Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa – 2009 r.

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
27.11.2020 08:24 mł. bryg. Paweł Tomczyk
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Operacyjno - Rozpoznawczy
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. bryg. Krzysztof Samojeden 2.0 17.02.2021 11:57 mł. bryg. Paweł Tomczyk
st. bryg. Krzysztof Samojeden 1.0 27.11.2020 08:24 mł. bryg. Paweł Tomczyk

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}