W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Inwestycje w Komendzie

Aktualnie trwają prace budowlane związane z realizacją zadania inwestycyjnego - termomodernizacja i modernizacja budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu.

termo1

Zakres prac obejmuje docieplenie całego budynku zaczynając od dachu poprzez ściany zewnętrzne i kończąc na ozdobnej elewacji z podświetlonym napisem na frontowej ścianie: „Państwowa Straż Pożarna”. Wartość całej  inwestycji to kwota prawie 940 tysięcy złotych. Montaż finansowy pełnej kwoty pochodził z trzech źródeł finansowania: z budżetu Wojewody Dolnośląskiego, środków specjalnych Komendanta Głównego oraz z budżetu Starostwa Powiatowego w Lubaniu.

Realizacja tego zadania inwestycyjnego wpłynie na poprawę wizerunku zewnętrznego budynku komendy oraz pozwoli na oszczędności w zakresie energii cieplnej. Dziękujemy wszystkim instytucjom, dzięki którym doszło do rozpoczęcia i realizacji opisanego wyżej  zadania inwestycyjnego.

Zdjęcia (4)