W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

bryg. mgr inż. Zbigniew Szyszło

Komendant Powiatowy PSP w Lubaniu

Komendant Powiatowy PSP w Lubaniu

Bryg. mgr inż. Zbigniew Szyszło służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w 1995r w dziennej Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu. Po ukończeniu pożarniczej w 1997 uzyskując stopień młodszego aspiranta i tytuł technika pożarnictwa rozpoczął swoją czynną służbę w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej przy KW PSP w Jeleniej Górze na stanowisku dowódcy zastępu. Następnie w roku 1998 został przeniesiony do KP PSP w Lubaniu na stanowisko dowódcy sekcji. W trakcie dalszej służby podnosił kwalifikacje zawodowe  kończąc m.in. zaoczne studia inżynierskie w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie  w latach 2000 – 2004, gdzie został promowany na pierwszy stopień oficerski  młodszego kapitana i uzyskując tytuł inżyniera pożarnictwa. Po ukończeniu studiów inżynierskich kontynuuje studia II stopnia także na SGSP w Warszawie, gdzie uzyskuje tytuł magistra inżyniera. W dalszym ciągu podnosił swoje kwalifikacje zawodowe kończąc w roku 2015 zaoczne Menadżerskie Studia Podyplomowe przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
 Od początku służby związany z Komendą Powiatową PSP i Jednostką Ratowniczo Gaśniczą w Lubaniu. W 2006 roku został mianowany na  stanowisko zastępcy dowódcy JRG, w 2010 powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego  PSP w Lubaniu. W roku 2017 przez Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego we Wrocławiu został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Lubaniu.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
10.12.2020 09:49 Bartłomiej Oleszczuk
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Bartłomiej Oleszczuk
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
bryg. mgr inż. Zbigniew Szyszło 3.0 14.05.2021 10:55 Bartłomiej Oleszczuk
mł. bryg. mgr inż. Zbigniew Szyszło 2.0 10.12.2020 09:56 Bartłomiej Oleszczuk
mł. bryg. mgr inż. Zbigniew Szyszło 1.0 10.12.2020 09:49 Bartłomiej Oleszczuk

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}