W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs "CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA

22.09.2021

Plakat konkursu "CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA"

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim ogłasza konkurs „CZUJKA na straży Twojego bezpieczeństwa”.

Organizatorem konkursu jest Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie.

Adresatami konkursu są uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz pensjonariusze Domów Pomocy Społecznej z terenu województwa mazowieckiego.

W konkursie przewidziane są dwie kategorie:

  • film
  • praca plastyczna.

Konkurs jest dwuetapowy.

Pierwszy etap konkursu odbywa się na szczeblu powiatowym. Do Komendy Powiatowej będą przesyłane prace konkursowe z właściwych terytorialnie instytucji. Komisja  w Komendzie Powiatowej PSP wyłoni finalistów w obu kategoriach (odpowiednio po jednym zwycięzcy: Szkoła Podstawowa, Szkoła Ponadpodstawowa, Dom Pomocy Społecznej).

Następnie prace finałowe zostaną przesłane do KW PSP w Warszawie, gdzie komisja konkursowa wyłoni zwycięzców konkursu w dwóch kategoriach odpowiednio po jednym zwycięzcy: Szkoła Podstawowa, Szkoła Ponadpodstawowa, Dom Pomocy Społecznej).

Prace konkursowe wraz z załącznikami prosimy dostarczyć lub przesyłać do dnia 15 listopada 2021 r. na adres: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim, ul. Warszawska120, 05-300 Mińsk Mazowiecki.

Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Do kontaktów roboczych w przedmiotowej sprawie wyznaczona została st. str. Natalia Sadowska tel. 25 758 48 61 w godz. od 8 do 15 w dni robocze.

Materiały

Regulamin konkursu CZUJKA na straży Twojego bezpieczeństwa
Regulamin​_konkursu​_CZUJKA​_na​_strazy​_Twpjego​_bezpieczeństwa.pdf 0.17MB
Karta zgłoszenia
Karta​_zgłoszenia.pdf 0.10MB
Oświadczenie autorskie prawa majątkowe
Oswiadczenie​_autorskie​_prawa​_majatkowe.pdf 0.16MB
Oświadczenie rodzica opiekuna
Oswiadczenie​_rodzica​_opiekuna.pdf 0.02MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}