W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Życzenia MKW z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet

08.03.2021

bukiet tulipanów

Szanowne Funkcjonariuszki Państwowej Straży Pożarnej,

Pracownice cywilne jednostek organizacyjnych PSP,

Druhny Ochotniczych Straży Pożarnych!

 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet składam Szanownym Paniom, w imieniu swoim i Kierownictwa Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, serdeczne życzenia.

Drogie Panie!

Przy tej miłej okazji pragnę zapewnić, że Wasz wkład w trudną i odpowiedzialną służbę, jest zauważany i doceniany. Obecność Pań jest dla nas ogromnym wsparciem. Wnosicie w naszą służbę nowe spojrzenie, łagodzicie obyczaje oraz dajecie nam możliwość spojrzenia na wiele spraw z innej perspektywy. Serdecznie Wam za to dziękuję.

Życzę Paniom w dniu Waszego Święta zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z realizacji obowiązków służbowych. Niech każdy dzień w roku będzie podobny do 8 marca i przynosi Wam tylko dobre wieści, uśmiech na twarzy i powodzenie w życiu zawodowym i osobistym.

 

                                                               st. bryg. Jarosław Nowosielski

                                                         Mazowiecki Komendant Wojewódzki

                                                                Państwowej Straży Pożarnej

 

Warszawa, dnia 8 marca 2021 roku

Materiały

Życzenia MKW z okazji Dnia Kobiet
Życzenia​_MKW​_z​_okazji​_dnia​_kobiet.pdf 0.07MB