W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Piknik rodzinny w Bydlinie

11.07.2021

Piknik rodzinny Bydlin

W dniu 10 lipca 2021  na stadionie sportowym w Bydlinie stowarzyszenie "OTWARCI" Bydlin zorganizowało cykliczną imprezę "Bydlin na sportowo" na której odbyły się pokazy służb ratowniczych.

W pokazach wziął udział Zastęp GCBARt 5/32 z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Olkuszu. Spotkanie miało na celu przypomnienie dzieciom i młodzieży wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i bezpiecznych zachowań w czasie wakacji.

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Bydlinie zaprezentowali sprzęt ratowniczo-gaśniczy będący na wyposażeniu Pojazdów.

W festynie wzięli udział: strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bydlinie, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu, służby Medyczne, Pomoc Drogowa oraz inne podmioty stanowiące atrakcje dla dzieci i młodzieży.

 

Informację sporządził: asp. Dybał, mł. asp. Knap

Zdjęcia (3)