W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Powiat ostrowiecki - Druhowie OSP z powiatu ostrowieckiego zakończyli akcję informacyjną dotyczącą szczepień przeciwko COVID-19

26.03.2021

Strażacy roznoszą ulotki do gospodarstw domowych na terenie powiatu ostrowieckiego. Na zdjęciu widać strażaka przed domem mieszkalnym, który zostawia broszurę informacyjną.

25 marca 2021 r. strażacy z jednostek ochotniczych straży pożarnych z powiatu ostrowieckiego zakończyli w ramach wsparcia Narodowego Programu Szczepień, roznoszenie broszur propagujących wiedzę na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19.

W ulotkach zawarte zostały podstawowe informacje o sposobach rejestracji na szczepienia, możliwości uzyskania pomocy w dotarciu do punktu szczepień oraz numery telefonów do poszczególnych gminnych koordynatorów szczepień przeciw COVID-19.

Dzielni druhowie roznieśli w sumie ulotki do ok. 20 tys. gospodarstw na terenach gmin: Bałtów, Bodzechów, Ćmielów, Kunów i Waśniów.

Opracowanie: st. kpt. Sebastian Klaus, KP PSP Ostrowiec Św.

Zdjęcia: OSP Garbacz

Zdjęcia (10)