W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

SAMOCHÓD OSOBOWY UDERZYŁ W BUDYNEK MIESZKALNY

20.04.2021

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku samochodu osobowego, do którego doszło 20 kwietnia w Choczu.

Zdjęcie przedstawia zdarzenie drogowe wieczorem, w wyniku którego samochód osobowy marki Opel wjechał na chodnik uderzając w znak drogowy i budynek. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia oraz uszkodzony samochód.

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku samochodu osobowego, do którego doszło 20 kwietnia w Choczu. Informacja o tym wypadku wpłynęła do dyspozytora pleszewskiego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej kilka minut po godzinie dwudziestej pierwszej. Natychmiast na miejsce zdarzenia udał się zastęp ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Pleszewie, dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Choczu oraz zespół ratownictwa medycznego i policja. Strażacy, którzy dotarli jako pierwsza ze służb ratowniczych, zabezpieczyli teren działań i rozbite auto. Jednocześnie udzielono pomocy medycznej mężczyźnie, który znajdował się w rozbitym aucie. Chwilę później poszkodowanego przekazano pod opiekę przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego. Na zakończenie działań zneutralizowano i usunięto wyciek płynów eksploatacyjnych z rozbitego auta. 

Opracowanie: asp. Mariusz Glapa, Ewa Dobrzyńska - KP PSP Pleszew
Zdjęcia:  str. Jakub Ogrodowicz - KP PSP Pleszew

Zdjęcia (2)