X TURNIEJ CZTERECH WSPINALNI

07.10.2021

X edycja Turnieju Czterech Wspinalni

Drużyny podczas otwarcia zawodów w Pleszewie

W dniach 4 i 10 października 2021 r. odbyły się zawody w konkurencji wspinanie przy użyciu drabiny hakowej w ramach X edycji Turnieju Czterech Wspinalni. W turnieju wzięły udział drużyny z Ostrowa Wielkopolskiego, Kalisza, Krotoszyna oraz Pleszewa.

W skład drużyny z KP PSP w Pleszewie weszli: Damian Drążek, Mariusz Woźniak, Mateusz Grabarek, Mariusz Kupczyk, Dawid Sztyrak oraz Jakub Ogrodowicz.

W klasyfikacji indywidualnej po czterech zawodach zwyciężył Daniel Więckowski z Kalisza z łącznym czasem 70,55s, drugie miejsce zajął Damian Drążek reprezentant KP PSP Pleszew z łącznym czasem 73,76s, a na trzecim miejscu uplasował się Piotr Bielawski z Krotoszyna z łącznym czasem 77,83s. Należy dodać, że reprezentant naszej komendy Damian Drążek został również zwycięzcą zawodów w Pleszewie i Kaliszu. Drużynowo w klasyfikacji ogólnej całego turnieju pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja z KM PSP w Kaliszu. Tuż za nimi uplasowali się zawodnicy z KP PSP w Pleszewie i KP PSP w Krotoszynie. Tuż poza podium znaleźli się zawodnicy z KP PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników!