W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

bryg. Tomasz Dzień

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Przeworsku

Zdjęcie przedstawia zastępcę komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku, ubranego w mundur galowy ze sznurem. Na pagonach widoczny stopień brygadiera (dwie belki i dwie gwiazdki). Na lewej piersi przymocowane są baretki oznaczające otrzymane odznaczenia i medale.

Tomasz DZIEŃ rozpoczął slużbę w 1996 jako słuchacz- podchorąży Szkoły Głownej Służby Pożarniczej w Warszawie. 27 maja 2000 r. po ukończeniu SGSP  zaczął pełnić służbę w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej PSP w Przeworsku na stanowiskach:  specjalista  ratownik, od 1 kwietnia 2002 dowódca zastępu, od 1 października 2002 r. dowódca sekcji, od 1 października 2004 r.  dyżurnego operacyjnego powiatu w tutejszej komendzie . 21 pażdziernia 2004 uzyskał tytuł mgr inż . poż. w Szkole Głównej Służby Pożarniczej Studia niestacjonarne II stopnia .  Od dnia 1 wrzesień  2018 roku obejmuje stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Przeworsku. 

{"register":{"columns":[]}}