W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kolizja Sucha Beskidzka

14.07.2021

Zdjęcie przedstawia kolizję w Suchej Beskidzkiej

14 lipca 2021r. o godzinie 02:19 dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego otrzymał zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej 946 w miejscowości Sucha Beskidzka doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem dostawczym.

Na miejsce zdarzenia została zadysponowana cała załoga JRG Sucha Beskidzka. Po dojechaniu na miejsce strażacy zastali zderzenie dwóch pojazdów osobowego i dostawczego. Brak osób poszkodowanych.  Dwie osoby z pojazdu osobowego opuściły pojazd o własnych siłach i oddaliły się z miejsca zdarzenia.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączono zasilanie elektryczne w pojeździe, dokonano sorpcji wyciekłych płynów eksploatacyjnych. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję usunięto pojazdy na pobocze i udrożniono przejazd.

W działaniach udział brały 2 zastępy 7 strażaków.

Zdjęcia (3)