W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Sala Edukacyjna OGNIK

Zdjęcie przedstawia zajęcia w sali edukacyjnej OGNIK.

23 lutego 2016 r. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność edukacyjną w ramach programu “Bezpieczna +”. Strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej przygotowali salę edukacyjną “OGNIK”, do której serdecznie zapraszamy.

Elektryczny piecyk, niesprawne gniazdko elektryczne – wystarczy chwila nieuwagi, by znaleźć się w sytuacji zagrożenia zdrowia, a nawet życia. Z ogniem i czadem nie ma żartów. Przed zagrożeniem chroni nas roztropność oraz wiedza, która powinna być zdobyta jak najwcześniej. W sali edukacyjnej OGNIK uczniowie klas I–III szkół podstawowych, w teorii i praktyce, poznają zasady bezpieczeństwa pożarowego. Dzieci mogą przećwiczyć ewakuację z zadymionego pomieszczenia, zapoznać się ze znakami ewakuacyjnymi oraz nauczyć zasad bezpiecznego zachowania w domu.

Dodatkową atrakcją jest zwiedzanie komendy i jej garażu. Dzieci z bliska zobaczą wozy bojowe oraz ich wyposażenie służące nie tylko do gaszenia pożarów, ale także do niesienia pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych.

ZAPRASZAMY!!! 🙂

Kontakt do sekcji ds. kontrolno - rozpoznawczych. 

tel. 478317531

478317532

mail: kppspsucha@straz.krakow.pl

 

 

 

Mapa salek edukacyjnych OGNIK, KW PSP i Szkół PSP

 

 

Materiały

Regulamin ognik
Regulamin-Ognik​_25052017.pdf 0.15MB
Karta zgłoszenia
Karta-zgłoszenia-ognik.doc 0.04MB
{"register":{"columns":[]}}