Szamotulscy strażacy oddali hołd tragicznie zmarłemu strażakowi z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sierakowicach
21.08.2025
W czwartek, 21 sierpnia 2025 roku o godzinie 18.00 strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Szamotułach wspólnie ze strażakami Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu szamotulskiego oddali hołd zmarłemu druhowi Krystianowi Dułakowi z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sierakowicach, który zginął podczas akcji w Kawlach.
20 sierpnia br. Komenda Główna PSP poinformowała, że podczas przeszukania pogorzeliska hali w Kawlach (woj. pomorskie) odnaleziono ciało strażaka z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sierakowicach. Strażak ochotnik zginął w trakcie prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych podczas pożaru zakładu produkcyjnego w Kawlach, który powstał w środę 13 sierpnia 2025 roku.
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach w imieniu własnym i wszystkich pracowników komendy oraz druhów Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu szamotulskiego składa kondolencje, oraz wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim
Cześć Jego Pamięci!
Opracował: st. ogn. Łukasz Kawka, Zespół Prasowy Komendanta Powiatowego PSP Szamotuły
Zdjęcia i filmy: JRG Szamotuły, OSP powiat szamotulski
Film1 Film2 Film3 Film4 Film5 Film6 Film7 Film8 Film9 Film10