W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

st. bryg. mgr Adam Lachowicz

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Tarnowskich Górach st. bryg.mgr Adam Lachowicz

Adam Lachowicz urodził się 3 maja 1972 roku w Tarnowskich Górach. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął 1 maja 1994 roku w Komendzie Rejonowej PSP w Gliwicach na stanowisku stażysta. Następnie przechodząc kolejne stanowiska w 2006 r. został mianowany na stanowisko dowódcy JRG PSP w Pyskowicach. W 2018 r. został przeniesiony służbowo do pełnienia służby w Komendzie Powiatowej PSP w Tarnowskich Górach, gdzie z dniem 01.08.2018 r. został powołany przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP.

Systematycznie podnosił swoje kwalifikacje pożarnicze kończąc Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie w 2006 r. oraz studia podyplomowe dla strażaków ubiegających się o zajmowanie stanowisk oficerskich związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi w 2010 r. Jest również absolwentem Uniwersytetu Opolskiego w Opolu oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, gdzie ukończył studia podyplomowe w Zakresie Akademii Przywództwa.

Angażuje się na rzecz lokalnego społeczeństwa prowadząc działania polegające na edukowaniu, dostarczaniu informacji oraz zwiększaniu świadomości społeczeństwa w zakresie ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa publicznego.

Odznaczony m. in. Brązową Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej, Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę.

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
04.12.2020 22:01 Wojciech Poloczek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wojciech Poloczek
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. bryg. mgr Adam Lachowicz 2.0 10.12.2020 09:11 Wojciech Poloczek
st. bryg. mgr Adam Lachowicz 1.0 04.12.2020 22:01 Wojciech Poloczek

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP