W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Mł. ogn. Maciej Malec trzeci w biegu na 10 km w Wałczu

10.07.2021

W dniu 10.07.2021 r. na promenadzie nad jeziorem Raduń odbył się 10 Wałecki Festiwal biegowy w ramach 5 Festiwalu Dwóch Jezior w Wałczu.

Mł. ogn. Maciej Malec trzeci w biegu na 10 km w Wałczu

Na 275 zawodników startu głównego BIEGU FILMOWEGO reprezentant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wałczu mł. ogn. Maciej Malec uplasował się na 7 pozycji w kategorii open. W klasyfikacji Mistrzostw Polski Biegam Bo Lubię z czasem 42:28 pozwoliło to zająć 4 miejsce,  natomiast w klasyfikacji Wałczan miejsce trzecie. Ponad 10 kilometrowa trasa jubileuszowej edycji wytyczona została ulicami miasta, jak również po ścieżkach i drogach leśnych. Kilka trudnych podbiegów, miejscami błotnista i śliska nawierzchnia powodowały, że rywalizacja była zacięta i żaden z biegaczy nie chciał odpuścić wygranej. Efektem tego były dobre wyniki na mecie i niewielkie różnice czołówki w uzyskanych czasach.
Opracował: mł. ogn. Maciej Malec.
Zdjęcia: mł. ogn. Maciej Malec.
 

Zdjęcia (3)