W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uroczyste wręczenie dofinansowań „Mały Strażak 2021”

15.07.2021

W dniu 15 lipca 2021 roku, w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie, odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której przekazane zostały dofinansowania na zakup sprzętu dla 35 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa zachodniopomorskiego.

Uroczyste wręczenie dofinansowań „Mały Strażak 2021”

Na uroczystości obecni byli: Pan Leszek Dobrzyński Poseł na Sejm RP, Pan Michał Jach Poseł na Sejm RP, Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki, Pani Emilia Niemyt Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, bryg. Grzegorz Słota Zastępca Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, dh Krzysztof Paluch Dyrektor Zarządy Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Szczecinie.  Dofinansowanie przekazano w ramach programu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej "Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych - część 2. Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych" - "Mały Strażak". Z powiatu wałeckiego dofinansowanie w wysokości po 25 000 zł otrzymały jednostki OSP z Marcinkowic oraz Tuczna. 
Tekst: kpt. Marcin Kulczyk.
Zdjęcia: kpt. Marcin Kulczyk

Zdjęcia (2)