W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dachowanie samochodu osobowego w miejscowości Kal

27.04.2021

Na drodze znajduje się samochód osoby, który leży na dachu. Przed pojazdem stoi ZRM, przy którym stoi policjant i ratownik medyczny. Z kolei za pojazdem leżącym na dachu stoi samochód straży pożarnej

27 kwietnia 2021 roku w godzinach porannych do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Węgorzewie wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Kal. Natychmiast do zdarzenia zostały zadysponowane 2 zastępy węgorzewskich strażaków. Samochodem podróżowała jedna osoba, która o własnych siłach opuściła pojazd. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej a następnie przekazaniu jej przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Okoliczności wypadku ustala Policja.

Opracowanie: st. kpt. Lalak Ireneusz 

Zdjęcia: archiwum KP PSP Węgorzewo 

 

Zdjęcia (2)