W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Leśnicy znów wsparli służby mundurowe

21.04.2021

Komendant Wojewódzki PSP, Komendant Powiatowy PSP i Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie stoją na korytarzu obok siebie na tle RDLP. Dyrektor trzyma w ręku podpisane porozumienie.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie przekaże strażakom z Węgorzewa 20 tys. zł. To dofinansowanie do zakupu średniego samochodu gaśniczego.

Porozumienie w sprawie dofinansowania węgorzewskiej Straży Pożarnej podpisali dzisiaj Tomasz Komoszyński, Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie, Kamil Pawlukanis, Komendant Powiaty Państwowej Straży Pożarnej w Węgorzewie i Adam Roczniak, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie. Na mocy tego porozumienia węgorzewscy strażacy otrzymają od olsztyńskich leśników kwotę 20 tys. zł. – Pieniądze przeznaczymy na dofinansowanie zakupu średniego samochodu gaśniczego – tłumaczą strażacy.

Z kolei jak podkreśla Adam Roczniak, Dyrektor RDLP w Olsztynie współpraca leśników ze strażakami jest niezwykle istotna. Szczególnie w kontekście walki z pożarami lasów.

Opracownie i zdjęcia: Adam Pietrzak

Zdjęcia (3)