W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Parowa

21.04.2021

Paląca się zawalona konstrukcja budynku gospodarczego. Strażak stoi obok i podaje prądy ody na palące się elementy. Pora nocna.

21 kwietnia 2021 roku około godziny 21:00 dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Węgorzewie otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Parowa.

Natychmiast do zdarzenia zostały zadysponowane zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Węgorzewie oraz zastępy z OSP Perły, OSP Radzieje, OSP Guja i Wojskowa Straż Pożarna.  Po dojeździe na miejsce pożaru Kierujący Działaniami Ratowniczymi w przeprowadzonym rozpoznaniu ustalił, że pali się dach budynku gospodarczego. Po zabezpieczeniu terenu działań, strażacy przystąpili do akcji gaśniczej. Pożar został całkowicie ugaszony po około 3 godzinach.  

Opracowanie: st. kpt. Lalak Ireneusz

Zdjęcia: mł. asp. Adrian Socha

 

Zdjęcia (2)