Mamy zwycięzców w IV Mistrzostwach Polski Strażaków w Biegu po Schodach

04.10.2022

Sukcesy naszych strażaków w Mistrzostwach Polski Strażaków w Biegu po Schodach - Wieżowiec 2022

zdjęcie przedstawia zwycięzców biegu po schodach w Warszawie

1 października 2022 roku w Warszawie odbyły się IV Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu po Schodach - Wieżowiec 2022. Strażacy z województwa pomorskiego, reprezentujący Komendę Wojewódzką PSP w Gdańsku uzyskali bardzo wysokie miejsca w klasyfikacji generalnej.
ogn. Jan Oreszke i ogn. Adam Dettlaff pełniący na co dzień służbę w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej w Rumi, zwyciężyli w  kategorii strażacy PSP 70+ i zajęli najwyższy stopień na podium, w kategorii open zajęli II miejsce pokonując schody w czasie 5,17 min.
Wysokie miejsce osiągnęli również koledzy pełniący służbę w Komendzie Miejskiej PSP w Gdyni zdobywając drugie miejsce w kategorii PSP 70+.
Druga para z rumskiej JRG w składzie kpt. Jakub Narloch i kpt. Józef Hiller reprezentujący w zawodach Komendę Powiatową PSP w Wejherowie osiągnęli 6 miejsce w kategorii strażacy PSP i 9 miejsce w kategorii open.
Serdecznie gratulujemy kolegom uzyskanych sukcesów sportowych.