W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pożar w miejscowości Kisewo

14.04.2021

Pożar budynku gospodarczo-warsztatowego w miejscowości Kisewo w Gminie Łęczyce

zdjęcie przedstawia wóz strażacki podczas działań

13 kwietnia 2021 roku o godzinie 19:08 dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Wejherowie przyjął zgłoszenie o mającym wystąpić wybuchu w budynku gospodarczo-warsztatowym i możliwości zagrożenia dla osób.

Na miejscu zdarzenia ratownicy zastali rozwinięty pożar budynku o powierzchni około 50 mkw. Pierwsze działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ustaleniu czy są osoby poszkodowane i rozpoczęciu działań gaśniczych. Po przyjeździe kolejnych zastępów pożar udało się opanować a następnie ugasić. Po ugaszeniu pożaru strażacy zabezpieczyli znajdujące się w ponieszczeniu butle z gazami technicznymi i sprawdzili pogorzelisko w celu wyeleminowania zarzewi ognia. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany, spaleniu uległ pojazd osobowy, budynek wraz z wyposażeniem warsztatowym. Na miejscu pożaru swoje czynności służbowe prowadzili również funkcjonariusze Policji.

W działaniach ratowniczy trwających ponad 3 godziny udział brało łącznie 8 zastępów straży pożarnej i 33 strażaków.

Zdjęcia (3)