W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Narada koordynacyjna na placu budowy Komendy Powiatowej PSP w Wieliczce

27.04.2021

Na zdjęciu zastępca małopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP mł. bryg. Przemysław Przęczek oraz komendant powiatowy PSP w Wieliczce mł. bryg. Leszek Kasiński na placu budowy komendy powiatowej PSP w Wieliczce

27 kwietnia 2021 r. na terenie inwestycji budowy Komendy Powiatowej PSP w Wieliczce odbyła się kolejna narada koordynacyjna, w której uczestniczyli m.in.: zastępca małopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP mł. bryg. Przemysław Przęczek wraz z funkcjonariuszami komendy wojewódzkiej PSP w Krakowie, komendant powiatowy PSP w Wieliczce mł. bryg. Leszek Kasiński, starosta wielicki Adam Kociołek, reprezentanci wykonawcy inwestycji firmy Baudziedzic sp. z o.o. sp. komandytowa, inwestor zastępczy oraz przedstawiciele firmy projektowej Probadex-Kraków sp. o.o. W czasie spotkania podkreślono, że prace przebiegają zgodnie z ustalonym harmonogramem na rok 2021. W chwili obecnej wykonano już płytę fundamentową oraz część słupów konstrukcyjnych. Trwa wykonywanie ścian i słupów magazynu przeciwpowodziowego.

Opracowanie: mł. bryg. Michał Masternak, KP PSP w Wieliczce

Zdjęcia: KP PSP w Wieliczce, powiat wielicki

Zdjęcia (2)