W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Tragiczny wypadek w miejscowości Bilczyce

04.09.2021

Na zdjęciu widoczny motor leżący na boku poza drogą i poboczem . W oddali widoczne samochody pożarnicze, karetka ZRM i strażacy. Wypadek w nocy , miejsce zdarzenia oświetlone przy użyciu najaśnic.

W dniu 04 września 2021 roku o godzinie 20:13 Straż Pożarna w Wieliczce przyjęła zgłoszenie o wypadku motocyklisty w miejscowości Bilczyce. Przybyłe na miejsce zdarzenia pierwsze zastępy Straży Pożarnej zastały jak w zgłoszeniu wypadek motocyklisty, któremu  udzielana jest pomoc medyczna (resuscytacja) przez osoby postronne. Straż Pożarna podjęła medyczne działania ratownicze do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego. W zdarzeniu uczestniczył także nastolatek, który podróżował wraz z motocyklistą (chłopiec bez obrażeń). Przybyły na miejsce zdarzenia ZRM stwierdził zgon poszkodowanego motocyklisty.

Straż Pożarna zabezpieczała miejsce zdarzenia do czasu zakończenia czynności prokuratorskich i policyjnych.

 

Opracowanie: st. kpt. Chmura D.

Zdjęcie : archiwum JRG