W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wizytacja terenu budowy Komendy Powiatowej PSP w Wieliczce

16.06.2021

Na zdjęciu zastępca małopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP mł. bryg. Przemysław Przęczek oraz komendant powiatowy PSP w Wieliczce mł. bryg. Leszek Kasiński wizytujący plac budowy Komendy Powiatowej PSP w Wieliczce. Funkcjonariusze w umundurowaniu sztabowym na płycie budowy.

15 czerwca 2021 r. w miejscu realizacji inwestycji odbyła się narada koordynacyjna w której uczestniczyli m.in.: mł. bryg. Przemysław Przęczek - zastępca małopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP wraz z funkcjonariuszami komendy wojewódzkiej PSP w Krakowie, mł. bryg. Leszek Kasiński - komendant powiatowy PSP w Wieliczce,  inwestor zastępczy, kierownik budowy oraz projektant.

W czasie spotkania odbyła się wizytacja placu budowy komendy jak również omówione zostały najważniejsze kwestie związane z dalszą realizacją inwestycji.

Postęp prac przebiega zgodnie z harmonogramem.

Opracowanie:  KW PSP w Krakowie

Zdjęcia: Archiwum KW PSP Kraków