W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zdarzenia drogowe w powiecie wielickim - 17.07.2021r.

17.07.2021

Na zdjęciu widoczny uszkodzony samochód na posesji. Przed samochodem stoi huśtawka dziecięca. Przy samochodzie znajdują się strażacy. W oddali na drugim planie widoczni policjanci i samochód pożarniczy.

W dniu 17.07.2021r. w godzinach południowych na terenie powiatu wielickiego miały miejsce trzy zdarzenia drogowe.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Koźmicach Wielkich, gdzie samochód osobowy wypadł z drogi przebijając ogrodzenie i wjeżdżając na posesje. Kierująca została zabrana do szpitala przez karetkę ZRM.

Niedługo potem w miejscowości Marszowice doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym na drodze wojewódzkiej nr 967. Kierujący jednośladem odniósł drobne obrażenia i ostatecznie stwierdzono brak osób poszkodowanych.

Natomiast w miejscowości Targowisko, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 z drogą wojewódzką nr 963 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Przybyły na miejsce ZRM przebadał uczestników zdarzenia i również stwierdził brak osób poszkodowanych.

Zdarzenia tego typu stanowią poważne utrudnienia dla uczestników ruchu drogowego, szczególnie jeżeli mają miejsce na drogach krajowych czy wojewódzkich.

Wszystkie skutki zdarzeń szybko zlikwidowano i przywrócono drożność dróg.

 

Opracowanie: st. kpt. Damian Chmura, st. str. Andrzej Dębowski

Zdjęcia: Archiwum JRG

Zdjęcia (2)