W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Groźne zderzenie w Kobyłce

06.07.2021

Dnia 6 czerwca 2021 r. przed godz. 16.00 w miejscowości Kobyłka na ul. Zagańczyka doszło do wypadku dwóch pojazdów. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane.

Na zdjęciu znajdują się dwa samochody po zderzeniu. Samochód dostawczy koloru białego ustawiony jest prostopadle do kierunku jazdy, pod nim posypana jest ulica sorbentem ponieważ wyciekł z niego olej silnikowy. Drugie auto osobowe koloru oliwkowego stoi wzdłuż kierunku jazdy, pod kątem prostym do auta dostawczego. Oba pojazdy mają otwarte maski i mają uszkodzone przody pojazdów. W tle za uszkodzonymi samochodami stoją karetki pogotowia ratunkowego.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia straży pożarnej stwierdzono, że na prawej stronie jezdni znajdują się dwa uszkodzone pojazdy, dostawczy i osobowy. Działania straży pożarnej polegały  na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, następnie udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy. Ruch na czas działań był zablokowany w obu kierunkach. Obaj poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala w celu dalszej obserwacji. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez policję uprzątnięto jezdnię z pozostałości po zdarzeniu.
W działaniach uczestniczyły: JRG Wołomin,  OSP Kobyłka,  ZRM x2, WRD Wołomin, Patrol policji

Opracowanie: asp. Sławomir Oniśk
Zdjęcia: KP PSP Wołomin

 

 

Zdjęcia (1)