W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Niebezpieczne zderzenie trzech pojazdów w Zielonce

24.04.2021

W dniu 24.04. 2021 r. około godziny 16:00 w miejscowości Zielonka doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz busa. W wyniku zdarzenia dziecko w wieku 5 lat wraz z matką zostało zabrane do szpitala.

Na środku zdjęcia widać rozbity samochód osobowy koloru srebnego (uszkodzony przód i maska, drzwi po lewej stronie są otwarte na pełną szerokość). Pojazd jest na środku drogi. Obok pojazdu znajduje się trzech strażaków - w ubraniach specjalnych koloru piaskowego, na głowach noszą pomarańczowe hełmy . W głębi zdjęcia stoi samochód pożarniczy, a za nim kolumna samochodów osobowych. Na poboczu drogi są dwa samochody osobowe jeden srebrny, drugi szary. Po obu stronach drogi rosną drzewa.

Po przyjeździe straży pożarnej stwierdzono, że na jezdni w poprzek drogi stoi najbardziej uszkodzone auto VW. Podróżowała nim matka z dwojgiem dzieci, jedno z nich zostało objęte opieką ratowników medycznych. Dwóch pozostałych kierowców aut BMW oraz busa Iveco nie zgłaszało dolegliwości medycznych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i doraźnym kierowaniu ruchem drogowym. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez policję usprzątnieto jezdnię i przywrócono normalny ruch samochodów.
W zdarzeniu brały udział jednostki: JRG Wołomin i OSP Zielonka, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji WRD Wołomin.

Opracował: kpt. Jakub Piętka
foto: KP PSP Wołomin

 

Zdjęcia (2)