W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pożar domku letniskowego w miejscowości Łosie

13.05.2021

W dniu 13.05.2021r. w godzinach nocnych doszło do pożaru domku letniskowego w miejscowości Łosie. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.

Na środku zdjęcia widoczny jest drewniany budynek w całości objęty pożarem. Płomienie wydostają się poprzez przepalony dach oraz okna , a także zniszczone przez ogień ściany budynku. Przed płonącym budynkiem widoczny jest strażak który podawał prąd wody na palący się budynek. Na lewo od strażaka widać stojące cienkie drzewo , a wokół niego dopalające się elementy budynku. W oddali po lewej stronie zdjęcia widać drzewa , które znajdują się za budynkiem.

W chwili przybycia straży pożarnej na miejsce zdarzenia pożarem objęty był w całości drewniany budynek. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia                    i podaniu prądów wody na pożar do ugaszenia budynku. Aby zlikwidować ukryte zarzewia ognia wymagane były prace rozbiórkowe konstrukcji.
   
     W działaniach brały udział zastępy : JRG Wołomin , OSP Radzymin, OSP Zawady, OSP Mokre.
 
Opracował : mł.asp. Mateusz Wólczyński
 Zdjęcia:  KP PSP Wołomin

 

Zdjęcia (1)