W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pożar stodoły w Kruszu

18.08.2021

Dnia 18 sierpnia 2021r. w godzinach nocnych doszło do pożaru stodoły w miejscowości Krusze, gmina Klembów. W wyniku zdarzenia nie było osób poszkodowanych.

Na środku zdjęcia widzimy powaloną konstrukcje budynku – stodoły w nocy. Konstrukcja budynku cała objęta ogniem, a nad nią unoszące się kłęby dymu oraz iskry. Z pożaru wystają arkusze blachy, które przykrywały budynek. Na środku pożaru widać zmagazynowaną, palącą się słomę. Po lewej stronie widzimy Strażaka ubranego w ubranie specjalnie typu Nomex podającego prąd wody w natarciu na pożar. Po prawej stronie widzimy wysokie drzewa, przy których stoi strażak i podaje drugi prąd wody. Przed palącym się budynkiem widać rozciągniętą linie gaśniczą leżącą na trawie.

W chwili przybycia straży pożarnej na miejsce zdarzenia pożarem objęty był cały drewniany budynek, który wskutek pożaru uległ zawaleniu. W środku znajdowały się maszyny rolnicze oraz zebrane zboże i słoma. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu trzech prądów wody aż do całkowitego ugaszenia pożaru.
W działaniach brały udział zastępy: JRG Wołomin, OSP Krusze, OSP Klembów, OSP Roszczep, OSP Dobczyn.
 
Opracował : asp. Mateusz Pilcher
Zdjęcia: KP PSP Wołomin

Zdjęcia (1)