W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wizyta wiceministra MSWiA oraz Zastępcy Komendanta Głównego PSP w KP PSP Wołomin

31.03.2025

31 marca 2025 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie odbyło się spotkanie Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Czesława Mroczka z Zastępcą Komendanta Głównego PSP st. bryg. Pawłem Frysztakiem. W spotkaniu uczestniczył również Starosta Wołomiński Pan Arkadiusz Werelich oraz Komendant Powiatowy PSP w Wołominie mł. bryg. Edward Szymankiewicz.

Zdjęcie przedstawia wiceministra MSWiA, Zastępcę KG PSP w Warszawie, Starostę Wołomińskiego oraz Komendanta Powiatowego PSP w Wołominie. Zebrani stoją na tle placu na którym przewidziana jest budowa nowej jednostki.

Podczas spotkania Minister wraz z Zastępcą Komendanta Głównego PSP zapoznali się ze sprawami bieżącymi komendy, prowadzonymi inwestycjami oraz codzienną służbą strażaków Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Wołominie. Spotkali się również ze strażakami pełniącymi służbę w Posterunku JRG Wołomin w Tłuszczu. Kluczowym tematem rozmów była budowa nowej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Tłuszczu. Na koniec spotkania goście odwiedzili plac na którym planowana jest budowa nowego obiektu.

Opracowanie: Kinga Strąk

Zdjęcia: mł. kpt. Jan Sobków

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}